Paslaugos

Sodybos nuoma

Pradėjusi savo veiklą, kaimo turizmo sodyba dažnai priimdavo tradicines šventes švenčiančius svečius. Iki šių dienų ši tradicija sėkmingai puoselėjama.

Bilvinų sodybos šeimininkai specializuojasi organizuojant šias šventes:

  • Vestuvės;
  • Krikštynos;
  • Jubiliejai;
  • Gedulingi pietūs;
  • Giminių, mokslo draugų ar kolegų susitikimai;

Taip pat banketų ir furšetų organizavimas, ruošiamas maitinimas įvairios šventėms bei iškilmėms. Sodybos svečiams galime pasiūlyti ne tik pilną maitinimą, bet ir tradicinius užkandžius prie alaus. Sodyboje galima apnakvidinti iki 50 žmonių, be nakvynės sodyboje telpa iki 80 žmonių. Viso yra 2 apgyvendinami pastatai, kuriuose yra 10 erdvių, jaukių ir patogių kambarių.

Sodybos nuoma vienam asmeniui svyruoja nuo 15 iki 50 Eurų, priklausomai nuo paslaugų, kurias užsisakys sodybos svečiai (nakvynė, maitinimas, papildomi užkandžiai ar kitos paslaugos).

Pirties nuoma

Tradicinė lietuviška, periodinio veikimo, drėgno garo pirtis, kuri yra kurenama specialiai paruoštomis malkomis (malkų liepsna tiesiogiai kaitina akmenis). Kaitinimosi pirtyje metu, išgaunamas „aksominis“ garas, kuris įsiskverbia į visas kūno poras ir padeda atsipalaiduoti ir numalšinti įvairius raumenų skausmus. Pirtyje naudojamos tradicinės beržinės, ąžuolinės, kadaginės ar šermukšninės vantos.

Pirties komplekse yra natūralių akmenų lauko baseinas, kuriame naudojamas tyras, artezinio gręžinio vanduo, kuris yra reguliariai keičiamas.

Pirties prieangyje yra Japoniška kubilinė pirtis (kubilas), kurioje apsiprantama prie kūno temperatūros vandens, vėliau palaipsniui vandens temperatūra keliama iki 45-48 C.

Pirties komplekse taip pat yra lauko pavėsinė ir didelė šašlykinė. Nesvarbu kokia temperatūra yra lauke, maudynės pirtyje, baseine ar kubile padeda atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką draugų kompanijoje.

Pirtyje telpa iki 20 žmonių, taip pat visą pirties kompleksą galima išsinuomoti atskirai nuo pagrindinio pastato.

Pirties komplekso nuoma (pirtis, kubilas, baseinas, šašlykinė, pavėsinė) nuo 160 iki 280 Eurų, priklausomai nuo svečių pageidavimų.

Pokylių ir šokių salės

Pokylių ir šokių salės puikiai tinka ir pasišokti ir susėsti su draugais prie stalo. Salėse yra įvairių senovinių rakandų, muzikos instrumentų, bei senovinių fotografijų, kurios suteikia salėms autentškumo, savitumo bei jaukumo. Šokių salės plotas apie 60 m2, pokylių salės plotas apie 100 m2, todėl vietos čia užteks net ir didėliam būriui žmonių. Sales taip pat galima pritaikyti rengiant įvairias konferencijas, yra projektorius – prezentacijoms. Salės puikiai tinka rengti įvairias konferencijas toliau nuo miesto šurmulio, gamtos apsuptyje, ypač kai svečiuojasi verslo partneriai iš užsienio ir norite parodyti Lietuvos autentiškumą.